Doprava a platba zboží

Níže naleznete jednotlivé druhy dopravy a způsoby platby, které nabízí e-shop Marken.cz.

Doprava

Česká pošta - 159 Kč (včetně DPH)
Zaslání zásilky (balíku) prostřednictvím České pošty. Zásilky odpovídajícího rozměru vážící méně než 2 kg budou zaslány jako doporučená zásilka. Těžší (větší) zásilky budou automaticky zaslány přepravní společností DPD, o čemž vás budeme informovat e-mailem. Pokud vám Vaše zásilka nedorazí do tří pracovních dnů od odeslání, informujte se prosím na vaší poště.

Zásilkovna - 84 Kč (včetně DPH)

DPD Private - kurýr - 159 Kč (včetně DPH)
Doprava přepravní společností DPD nabízí komfortní dodání objednaného zboží až k Vám domů nebo do zaměstnání. Společnost vám v den před doručením pošle SMS s časem doručení a telefonem, kam můžete kurýrovi zavolat. Pošle Vám také přístup do on-line aplikace, kde si sami můžete změnit termín či místo doručení.

DPD PickUp - výdejní místo - 119 Kč (včetně DPH)
Nechte si vaši objednávku doručit do výdejního místa DPD PickUp. Výdejních míst je po celé ČR více než 130, najdete je například v prodejnách Mountfield nebo v provozovnách Uloženka.cz. Zaplatit za objednávku můžete buď předem, nebo až hotově na místě. Při objednávce do výdejního místa DPD PickUp si ve třetím kroku objednávky zvolíte výdejní místo, které je vám nejblíže.

Zaslání do zahraničí
Zaslání do zahraničí (mimo Slovensko) prostřednictvím České pošty a její partnerské pošty v cílové zemi. Cena poštovného se odvíjí od váhy zásilky a ceníku České pošty. O ceně poštovného vás budeme ještě před odesláním zásilky informovat e-mailem.

Zaslání na Slovensko
Pri objednávke na Slovensko prosím vybrať túto možnosť s platbou kartou on-line či na dobierku. Ak bude cena poštovného vyššia ako je uvedené, spojíme sa s Vami ešte pred odoslaním zásielky.

Osobní odběr

Praha-Karlín (0 Kč)
Osobní odběr je možný v kanceláři firmy eSports.cz na ulici Prvního pluku 8a, 186 00, Praha 8 v pracovních dnech mezi 9. a 16. hodinou po individuální domluvě.

Síň slávy českého hokeje, galerie Harfa, Praha (0 Kč)
Osobní odběr je možný v galerii Harfa vedle O2 areny, v Síni slávy českého hokeje. Po odeslání objednávky Vás budeme e-mailem kontaktovat, kdy bude zboží připraveno k odběru. Obvykle se tak děje do 3 pracovních dnů. V Síni slávy je otevřeno denně od 10:00 do 20:30.

Platba

Dobírka - 40 Kč (včetně DPH)
Jde o platbu v hotovosti až při převzetí zboží u doručovatele, kurýra nebo na přepážce České pošty.

Převodem na účet - 0 Kč 
Platba převodem na bankovní účet obchodníka. Zboží je odesíláno (připraveno k osobnímu odběru) po přičtení částky na účet provozovatele internetového obchodu. Číslo bankovního účtu: 2900052147 / 2010 (Fio banka).

Platební kartou VISA/MasterCard - 0 Kč
Platba platební kartou on-line je nejrychlejším a nejpohodlnějším způsobem úhrady vaší objednávky. E-shop vás automaticky v posledním kroku objednávky přesměruje na platební bránu.

PayPal - 0 Kč
Pouze pro zásilky do zahraničí mimo Slovensko. Platba probíhá prostřednictvím systému PayPal.

Aktuální informace

09. 04.

Dovolená 11.4. - 21.4.

Omlouváme se za zdržení expedice vašich objednávek během dovolené od čtvrtku 11. dubna do pondělí 22. dubna.

Děkujeme za trpělivost.

13. 09.

Dovolená 14.9. - 28.9.

Omlouváme se za zdržení expedice vašich objednávek během dovolené od čtvrtku 14. září do čtvrtku 28. září.

Děkujeme za trpělivost.

15. 05.

Výdejní místo v Síni slávy českého hokeje je od 1. června 2023 zrušeno!

Vzhledem k ukončení provozu Síně slávy českého hokeje v galerii Harfa, ruší se i naše výdejní místo.