Vrácení zboží a reklamace

Na základě zákona č. 367/2000 Sb. má nakupující právo na odstoupení od kupní smlouvy bez udání důvodu do 14 dnů od převzetí zboží s vyjímkou audionahrávek a videonahrávek a multimediálních CD-ROM, u kterých byl porušen obal. Za splnění následujících podmínek:

  • vrácené zboží nesmí být poškozené nebo jinak znehodnocené, v případě multimediálních a audio nosičů (CD, DVD, CD-ROM) nesmí být porušen igelitový přebal.
  • nakupující doručí vrácené zboží poštou na vlastní náklady na adresu prodejce eSports.cz, s.r.o., Jeřabinová 30, Plzeň, 32600 a uvede číslo účtu pro vrácení kupní ceny

vrátí prodejce částku zaplacenou nakupujícím za vrácené zboží převodem na účet, a to do sedmi pracovních dnů od doručení vráceného zboží na adresu prodejce. Prodávající nevrací částku za poplatky související s odesláním či předáním zboží (balné, poštovné, dobírkovné).

Pokud si přejete vrátit zboží bez udání důvodů ve lhůtě 14 dní od nákupu, kontaktujte nás na e-mailu info@marken.cz a zašlete zboží společně s kopií faktury (daňového dokladu) a číslem účtu, na které žádáte vrácení kupní ceny, na adresu:

eSports.cz, s.r.o.
Prvního pluku 8a
186 00 Praha 8

Informace o reklamacích zboží naleznete zde.

Aktuální informace

07. 08.

Výdejní místo uzavřeno

Výdejní místo v Galerii Harfa je dočasně uzavřeno.

14. 12.

Hokejová ročenka 2016

Hokejová ročenka 2016 vyjde bohužel až začátkem ledna 2017.

29. 11.

Doručení do Vánoc 2016

Níže vám přinášíme přehled termínů, ve kterých vám garantujeme doručení vaší objednávky ještě do Vánoc. Objednejte si dárky včas!