Učíme se lední hokej 4

AW studio spol. s r.o.

Učíme se lední hokej 4

Learning Ice Hockey 4 (bruslení)

199 Kč

219 Kč


Skladem
Stav: nové
Typ: DVD
Další údaje: Audio: English, German, Russian, Czech.
Kód zboží: 8595114300914
Čtvrtý videopořad z cyklu Učíme se lední hokej, tentokrát zaměřený na správnou techniku bruslení. Tu předvádějí profesionální hokejisté Martin Ručínský a Petr Kadlec. Délka pořadu 33 minut, průvodní komentář je česky a anglicky.
Autor pořadu Mgr.Luboš Koňák je zkušený trenér mládeže třídy A vyučující na Fakultě tělesné výchovy a sportu Univerzity Karlovy v Praze, za jejíž spolupráce pořad vznikl. Pořad redigoval PhDr.Zdeněk Pavliš se svým týmem TMK ČSLH a je schválený jako metodická pomůcka pro trenéry všech věkových kategorií.

Profesionální hokejisté Martin Ručínský a Petr Kadlec předvádějí, jak správně bruslit vpřed i vzad, rychle zastavit a z různých způsobů zastavení opět co nejrychleji vystartovat; jak správně držet postavení nohou v jízdě v oblouku; jak provádět rychlé obraty z jízdy vpřed i vzad. Perfektní zvládnutí těchto technik je bezpodmínečně nutné pro hráčovy v pozdějších letech, ať už na domácích nebo zahraničních ledových plochách. V dnešní silové a rychlé hře je perfektní bruslení nezbytnou dovedností špičkového hokejisty.

This fourth volume of cycle Learning Ice Hockey focuses on skating technique, which is presented by professional hockey players Martin Ručínský and Petr Kadlec.