Oficiální program mistrovství světa do 20 let 2010 v Saskatoonu

André Brin, Jason LaRose

Oficiální program mistrovství světa do 20 let 2010 v Saskatoonu

459 Kč


poslední kus skladem
Stav: nové
Typ: kniha
Další údaje: Rok vydání: 2009. Vyrobeno v Kanadě. 120 stran.
Anglicky a francouzsky. Oficiální program pro mistrovství světa 2010 v kanadských městech Saskatoon a Regina. V programu najdeme podrobné představení všech účastníků turnaje. Najdeme zde také velkou škálu fotografií, pohledů do historie.
Další zdařilý oficiální program k turnaji konanému v kolébce hokeje představuje zajímavé čtení i pro ty, kteří se šampionátu nezúčastnili osobně. Vždyť za několik let budou z těchto mladíků tahouni svých týmů. Nejlépe to v programu dokládá připomínka juniorského mistrovství z roku 1991, které se také odehrálo v Saskatoonu. Každý z tehdejších kanadských mistrů světa si zahrál v NHL včetně například Erica Lindrose a Scotta Niedermayera.

První stránky publika obstarávají úvodní slova kanadského předsedy vlády Stephena Harpera, prezidenta IIHF René Fasela a čelních představitelů regionální politiky. Chybět samozřejmě nemůže časový rozpis turnaje, mapky obou pořadatelských měst, podrobné představení všech deseti účastníků a zajímavé rozhovory s hokejovými patrioty provincie Saskatchewan. Neméně přínosná je i statistická sekce shrnující základní údaje o všech juniorských šampionátech v historii.