Zlatí Češi: Mistrovství světa v hokejbalu 2009

Sokols Power Voice.

Zlatí Češi: Mistrovství světa v hokejbalu 2009

179 Kč

199 Kč


Skladem
Stav: nové
Typ: DVD
Další údaje: Rok vydání: 2009. 64 minut.
Kód zboží: 8595158300567
V elektrizující atmosféře před 6000 diváky vybojovali čeští hokejbalisté v plzeňské ČEZ Areně v červnu 2009 titul mistra světa. Nádherný sportovní zážitek sledovala spousta fanoušků u televizních obrazovek a prostřednictvím tohoto DVD si ho můžete připomenout i vy.
Červen 2009 byl přelomovým měsícem pro hokejbal, pro sport, jehož popularita stále roste. Bezmála čtyřicet tisíc hokejbalistů u nás a spousta dalších sportovních fanoušků drželo palce českému národnímu týmu na světovém šampionátu, který měl změnit vnímání tohoto sportu v očích veřejnosti.

%Spičková ČEZ Arena v Plzni, mnohatisícové návštěvy, fantastická atmosféra - a nakonec i dramatické finále a po něm i vytoužené zlato pro domácí výběr. To všechno si můžete připomenout v unikátním dokumentu, který ale nabízí mnohem víc.

Obal každého DVD obsahuje kus autentického hraného dresu z plzeňského šampionátu, ve kterém dal v prodloužení Tomáš Rejthar rozhodující semifinálový gól Slovensku. Každý nosič je navíc vlastnoručně podepsán kapitánem zlatého týmu etrem Novákem, autorem vítězné trefy finálového zápasu proti Indii.

Připomeňte si hokejbalový světový šampionát, zavzpomínejte na emotivní okamžiky také nad rozsáhlou fotogalerií a prohlédněte si statistiky. Buďte zkrátka znovu u toho, tenhle turnaj stál za to!