Lední hokej ve městě horkých pramenů

Karel Prošek a kol.

Lední hokej ve městě horkých pramenů

890 Kč


poslední kus skladem
Stav: nové
Typ: kniha
Kód zboží: 9788090473553
Téměř čtyřsetstránková kniha s názvem Lední hokej ve městě horkých pramenů popisuje největší momenty pětasedmdesátileté historie klubu HC Energie Karlovy Vary.
Obsah Knihy
Velká galerie osobností - Klapáč, Šinágl, Náprstek... Ta jména vám určitě něco říkají. Pokud si již ale nepamatujete, jakou roli hráli tito pánové v historii karlovarského hokeje, je pro vás v této kapitole připraveno 29 podrobných profilů.

Malá galerie osobností - Souhrn zajímavých osobností, které v karlovarském hokeji působily nebo působí, nestačily se však zatím stát legendami (Josef Beránek, Pavel Janků, Rudolf Pejchar a mnoho dalších).

Od počátků do roku 1989 - popis historie klubu od založení v roce 1932, přes nucenou pauzu v důsledku druhé světové války, až po rok 1989, který kromě té sametové odstartoval i revoluci ve vývoji karlovarského hokeje.

Bod zlomu - autentická vyprávění o karlovarském "hokejovém zázraku." Amatérský klub z krajského přeboru se díky nezměrné píli několika nadšenců vypracoval až do nejvyšší české soutěže.

Roky 1989 až 2007 - popis novodobé historie klubu

HC Energie není pouze hokejová extraliga - část věnovaná mládežnickým oddílům, sledge hokeji, ženskému týmu a charitativním akcím klubu

Statistiky - seznam trenérů a kapitánů, rekordmani v odehraných zápasech i v počtu obdržených trestů a další zajímavosti