Vítězové Stanley Cupu 2006: Carolina Hurricanes

Vítězové Stanley Cupu 2006: Carolina Hurricanes

Carolina Hurricanes, vítězové Stanley Cupu 2006

649 Kč

999 Kč


Skladem
Stav: nové
Typ: DVD
SUPERSLEVA! Dokument z nejpřekvapivějšího finále Stanley Cupu posledních let. V sezóně, která násedovala po výluce, si prsteny za zisk trofeje odnesli hráči Caroliny Hurricanes. Prožijte celou jejich cestu za pohárem od začátku sezóny až po rozhodující finálový večer!
Byl to životní zážitek pro všechny fanoušky v bouřícím RBC Center v Raleighu. Právě skončilo sedmé utkání neuvěřitelně dramatické série finále play-off proti Edmontonu, po němž se s pohárem Lorda Stanleyho radovali domácí. Dokázali to navzdory předsezónním předpokladům expertů. DVD vám představí důležité momenty celého ročníku, včetně slavnostního ukončení kariéry Rona Francise, zrození skutečné megastar Erica Staala či získání Douga Weighta. Připomenete si souboje ve vyřazovací části proti Canadiens, Devils i Sabres a zápas po zápase i nervydrásající finálovou sérii. Doprovázené skvělou hudbou, se zákulisními rozhovory s hráči i trenéry a s bonusem v podobě celého původního záznamu rozhodující sedmé bitvy finále. V širokoúhlém formátu můžete znovu a znovu prožívat fantastickou sezónu Hurikánů z Caroliny.
DVD je v anglickém jazyce. Jedná se o Region 1 DVD, které je možné přehrát na většině počítačů a na vybraných typech stolních přehrávačů.

Pozor: nemožnost přehrát DVD na vašem stolním přehrávači není důvodem pro vrácení DVD.