NHL Mark Messier: Vůdce, šampion, legenda

NHL Mark Messier: Vůdce, šampion, legenda

Speciální nabídka

499 Kč


Skladem
Stav: nové
Typ: DVD
Další údaje: Rok vydání: 2005. Délka: 94 minut.
SUPERSLEVA! Konečná verze DVD, mapujícího celou kariéru výjimečného hokejisty Marka Messiera. Součástí je původní dokument, vydaný v roce 1997, a další části doplňující mimo jiné zbylé sezóny až do roku 2004. Dostanete tak kompletní obraz o legendárním vůdci s přezdívkou Moose (Los). Součástí jsou i raritní záznamy (včetně původních ze začátku 80. let v Edmontou), které nelze jinde spatřit.
Díky tomuto DVD máte možnost poznat člověka, který více než kdo jiný zosobňuje vůdcovství ve sportu, je držitelem řady ocenění kanadskoamerické NHL a budoucím členem Síně slávy. Naleznete zde chronologicky členěnou kariéru už od Messierových začátků v Edmontonu. Nechybí významné momenty, jako je památný hattrick, kterým v play-off roku 1994 nastartoval své Rangers za celkovým triumfem, ani oslava 500. gólu. Můžete znovu prožít báječné roky po boku jeho kamaráda a spoluhráče Waynea Gretzkého, s kterým společně čtyřikrát zvedli nad hlavu Stanley Cup. Obsahem jsou i exkluzivní rozhovory, natočené speciálně pro toto DVD, šest krátkých příběhů o Messierovi v očích jeho spoluhráčů a kompletní osobní statistiky.
DVD je v anglickém jazyce. Jedná se o Region 1 DVD, které je možné přehrát na většině počítačů a na vybraných typech stolních přehrávačů.

Pozor: nemožnost přehrát DVD na vašem stolním přehrávači není důvodem pro vrácení DVD.