Pohár Lorda Stanleyho

Warner Bros

Pohár Lorda Stanleyho

Lord Stanley`s Cup

499 Kč

999 Kč


Skladem
Stav: nové
Typ: DVD
Další údaje: 1 DVD, komentář v angličtině.
SUPERSLEVA! Příběhy, popisující osudy nejslavnějšího poháru. Od bouřlivých oslav, divokých party, cest po světě, až po osudy jeho držitelů a fanoušků. Vypravuje herec Denis Leary, zasvěcený fanoušek Stanlyova poháru.

Určitě jste už slyšeli o tom, kterak byl pohár Lorda Stanlehyo utopev v bazénu, zakopán pod zem nebo zapomenut v restauraci. Všechny jeho nejzajmavější osudy vypráví tento dokument ústy herce Denise Learyho, který je kromě komika také velkým hokejovým fanouškem.

V dokumentu vypráví také Ray Bourque, Martin Brodeur, Theo Fleury, Wayne Gretzky, Robert Holík, Nicklas Lidström, Steve Yzerman a další hvězdy NHL, které měli šanci se nejslavnějšího poháru dotknout. DVD je ve formátu Region 1, což je přehratelné ve většině počítačových mechanik a v některých stolních přehrávačích.

Přes všechny pověsti platí pro zacházení s pohárem pravidla. Nesmí například do míst, kde se nacházejí nahé ženy. Nesmí ho zvednout nad hlavu osoba, která pohár nevyhrála. Jenže ani to nezabránilo, aby už mnohokrát neskončil i s veselícími se hráči v bazénu. Za posledních pět sezón nacestovala při svých oslavných poutích cenná trofej zhruba 650 tisíc kilometrů po třech kontinentech. Kromě severoamerického kontinentu ji viděli fanoušci v České republice, Švédsku, Finsku, Rusku, Japonsku, Švýcarsku a na Bahamách. Mezi zastávky patřil i Bílý dům a Kreml, zatím nejsevernější stanicí bylo Anchorage na Aljašce a nejvyšší vrchol 4400 metrů vysoké hory Mt. Elbert v Coloradu.