KLASICKÉ OKAMŽIKY NHL: Nezapomenutelný listopad

KLASICKÉ OKAMŽIKY NHL: Nezapomenutelný listopad

NHL Heritage Classic: A November to Remember

599 Kč

999 Kč


Skladem
Stav: nové
Typ: DVD
Další údaje: DVD je v angličtině, délka trvání 120 minut.
SUPERSLEVA! Zápas NHL mezi Edmonotonem a Montrealem na otevřeném stadionu Edmonton Commonwealth sledovalo 22.listopadu 2003 více než 50 tisíc fanoušků. Připomeňte si tuto jedinečnou zkušenost, kdy se legendy minulosti a hvězdy současnosti setkali, aby světu ukázali, co pro Kanadu znamená hra zvaná hokej.

Když začalo být chladno až na kost a mrazivé větry bičovaly znrzlé pláně Alberty, hra zvaná hokej zahřála desetitisícům fanoušků alespoň jejich srdce. 22. listopadu roku 2003 spojila kanadská národní hrdost a neopakovatelné přírodní podmínky jednu z nejzajímavějčíh událostí historie NHL a severoamerikého sportu vůbec. Zápas NHL mezi Edmonotonem a Montrealem na otevřeném stadionu Edmonton Commonwealth sledovalo více než 50 tisíc fanoušků. Připomeňte si tuto jedinečnou zkušenost, kdy se legendy minulosti a hvězdy současnosti setkali, aby světu ukázali, co pro Kanadu znamená hra zvaná hokej.

Podívejte se, jak si nejlepší hráči zavazovali brusle: Wayne Gretzky, Guy Lafleur, Mark Messier nebo Larry Robinson.. Vstupte do šatny a na led, odkud Kevin Lowe, Dave Semenko, Marty McSorley a Wayne Gretzky vypráví svůj příběh.

Toto DVD je poklad, který ve vás zanechá nesmazatelné vzpomínky na momenty oslavující lední hokej, nejkrásnější hru na světě.

Bonusový materiál:

  • Film o filmu „Klasické okamžiky NHL“
  • Interview s bývalými hráči Edmonton Oilers
  • Fotografie z této nevšední událostí
  • Komentář Kevina Lowea a Craiga Simpsona
  • a mnohé další
DVD je ve formátu Region 1, což je přehratelné ve většině počítačových mechanik a v některých stolních přehrávačích.