Marián Gáborík - Otec, teraz to už môžeš vydať

Pavol Gáborík, Andrej Miklánek

Marián Gáborík - Otec, teraz to už môžeš vydať

slovensky

319 Kč


Skladem
Stav: antikvariát (jako nové)
Typ: kniha
Další údaje: Nakladatelství: Ikar. 296 stran. Rok vydání: 2104. Malinko natržená obálka, jinak v perfektním stavu.
Kód zboží: 9788055141640
Kniha Marián Gáborík s podtitulem Otec, teraz to už môžeš vydať je inspirující životní příběh výjimečného hokejisty vyprávěný tím nejpovolanějším člověkem – jeho vlastním otcem Pavlem.

Vypráví o svém synovi, který se ve své profesi dostal na úplný vrchol. Dosáhl ho díky své vůli, talentu, ale i díky obrovské podpoře ze strany nejbližší rodiny. Pohled na radujícího se Mariána se Stanley Cupem nad hlavou je vyvrcholením jednoho fantastického příběhu. Ten se však začal na trenčínském zimním stadionu, když rodiče malému Mariánovi zavazovali šňůrky na bruslích. Když mu jeho starší bratr Braňo vícekrát pomohl zvednout hlavu a psychicky zvládnout pocity křivdy po některých rozhodnutích trenérů v časech svého dospívání. Odkryjeme vám život hvězdy profesionálního sportu, radostné i smutné období, s jeho vrcholy i pády, nahlédneme do zákulisí obrovské show nazývané NHL. Před vašimi zraky se budou odvíjet inspirativní lidské příběhy osvícené v záři reflektorů, ale i takové, které se propadly do černých propastí sportovních neúspěchů.

Mariánův příběh je sice nerozlučně spjatý s hokejem, ale tato kniha není jen o hokeji. Nabízí emotivní obraz o člověku, jehož sláva přesáhla slovenské hranice – tvrdé tréninky, pomalé stoupání po žebříčku hokejových schopností, boj se zraněními, smrt přítele Pavla Demitry, tvrdé testy psychické odolnosti, pády a opětovné návraty na těžko vybojované pozice v srdcích fanoušků. Poznejte Mariána Gáboríka tak, jak ho ještě neznáte!