Fenomén Vsetín plus (dárkové balení)

Václav Trávníček

Fenomén Vsetín plus (dárkové balení)

Speciální limitovaná edice

1 999 Kč


poslední dva kusy skladem
Stav: nové
Typ: kniha
Další údaje: Vydáno 2014. Obsahuje: Dřevěná krabička s vydáním knihy (301 stran + obrazová barevná příloha), 5 ks DVD s deseti nejslavnějšími zápasy Vsetína (formát avi), puk, fragment hokejky a dresu.
Kód zboží: 9788087853986
Speciální limitovaná edice Fenoménu Vsetín je dárková dřevěná krabička. Velkolepý projekt vychází u příležitosti 20 let od první sezony vsetínského klubu v nejvyšší soutěži.

Jeho základ tvoří kniha, která je oproti původní edici z roku 2011 rozšířena o nové rozhovory v čele se zbrusu novou kapitolou Kontext.

V té se o vztahu ke klubu rozpovídal například sportovní komentátor Robert Záruba, dlouholetý kustod Zdeněk Markytán nebo autor hymny „Stávajte ogaři“ Pavel Husár ze skupiny Fleret. Kniha je doplněna o barevnou fotogalerii a cennou statistickou část - v té čtenáři naleznou kompletní sestavy, výsledky či tabulky Vsetína od jeho první mistrovské sezony 1939/40 včetně klubových rekordů a zajímavostí.

Součástí projektu je 5 DVD s 10 nejdůležitějšími zápasy vsetínského klubu v celé jeho historii. Díky České televizi, která pro tyto účely poskytla práva na videomateriál, si každý hokejový fanoušek může připomenout legendární první valašské finále, které trefou v 18. vteřině prodloužení čtvrtého zápasu rozhodl vsetínský kapitán Rostislav Vlach, stejně jako rekord Tomáše Sršně v semifinále play off 1997 proti Pardubicím nebo nervy drásající baráž z roku 2006 s Ústím nad Labem. DVD jsou ve formátu avi.

Vedle toho v krabičce naleznete fragment hokejky, kousek dresu a originální puk značky Gufex se zlatým potiskem.

Projekt vychází ve spolupráci s Českým svazem ledního hokeje z.s.

Vzhledem k povaze a váze tohoto produktu je možné doručení pouze kurýrem DPD. Českou poštou tento produkt nezasíláme!