DVD Det bästa fran Elitserien 2003/04

DVD Det bästa fran Elitserien 2003/04

To nejlepší ze švédské Elitserien 2003/04

299 Kč


poslední dva kusy skladem
Stav: nové
Typ: DVD
Další údaje: Produkce: Spekti. 2004. Minutáž: 90 min.
Jak základní část tak play-off 2003/04 švédské Elitserien byly dramatické až do samého konce. Byla to spektakulární podívaná, tento rok ještě dramatičtější než obvykle. Zlaté medaile vybojoval po těžkém boji celek HV71, ve finále zdolal Färjestad.

Nebylo to o nic méně dramatické než boje o záchranu, kde si příslušnost v nejvyšší soutěži zajistil brankou v posledním zápase v poslední minutě. Výbornou sezónu prožili hokejisté a fanoušci Timry a Linköpingu, velké zmrtvýchvstání se po zoufalém startu podařilo celku Södertälje. Na tomto DVD si vše můžete připomenout ještě jednou. Uvidíte shrnutí celé sezóny, nejzajímavější momenty play-off. Sezóna to byla plná dramat, bitek, osobních soubojů, úžasných zásahů a překrásných a důležitých gólů.

Jak základní část tak play-off 2003/04 švédské Elitserien byly dramatické až do samého konce. Byla to spektakulární podívaná, tento rok ještě dramatičtější než obvykle. Zlaté medaile vybojoval po těžkém boji celek HV71, ve finále zdolal Färjestad. Nebylo to o nic méně dramtické než boje o záchranu, kde si příslušnost v nejvyšší soutěži zajistil brankou v posledním zápase v poslední minutě. Výbornou sezónu prožili hokejisté a fanoušci Timry a Linköpingu, velké zmrtvýchvstání se po zoufalém startu podařilo celku Södertälje. Na tomto DVD si vše můžete připomenout ještě jednou. Uvidíte shrnutí celé sezóny, nejzajímavější momenty play-off. Sezóna to byla plná dramat, bitek, osobních soubojů, úžasných zásahů a překrásných a důležitých gólů.