MS 2006 Německo: Průvodce pro návštěvníky a fanoušky

Jiří Tomeš

MS 2006 Německo: Průvodce pro návštěvníky a fanoušky

149 Kč


Skladem
Stav: antikvariát (jako nové)
Typ: kniha
Další údaje: Vydalo: nakladatelství Atlas pro. Rok vydání: 2006. Počet stran: 263. Vazba: brožovaná, bez přebalu, formát A5.
Kód zboží: 9788023969559
Publikace je vyčerpávajícím průvodcem vydaným před zahájením fotbalového MS v Německu. Ačkoli je šampionát již minulostí, i dnes v ní najdeme řadu užitečných informací. Soupisky 32 účastnických zemí, představení pořadatelských měst, statistiky či mapky.

Obsah průvodce

Program zápasů

32 reprezentací

základní údaje o fotbale v zemích účastníků MS; úspěchy, slavní hráči (hráči s největším počtem zápasů a gólů), bilance zápasů od posledního MS, kurs na vítězství, ubytování týmů, obrázky dresů, tabulky - soupisky 23 hráčů s údaji; ideální jedenáctka v grafické podobě, herní systém; stručné profily hvězd, trenéři a jejich kariéra, fotografie jedenáctek

12 hostitelských měst

vybrané pamětihodnosti, hospody pro fotbalové fanoušky, biergarten a další významné restaurace, obchody s fotbalovými suvenýry, tipy na procházky či výlety; fotografie (panorama, památky, stadion), akce pořádané k fotbalovému mistrovství světa: Fan-fest, koncerty, výstavy, rozmanité soutěže; obří projekční plochy pro sledování zápasů

Statistický přehled 1500 hráčů

s následujícími informacemi: jméno, přezdívka, herní pozice, číslo dresu, počet zápasů a gólů celkem a v kvalifikaci, datum a místo narození, současný klub a všechny kluby předchozího působeni, výška a váha, ekonomické údaje (tržní cena, přestupové částky, platy), úspěchy týmové a individuální, rodinné poměry a další zajímavosti.

Doplňující statistiky a informace

statistika kvalifikace, bilance vzájemných zápasů, rekordy